Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Administration Manager.

Katowice.

Pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży budowlanej rozwijająca swój polski oddział. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Administration Manager. Nowa osoba odpowiedzialna będzie zarządzanie wszelkiemu kwestiami administracyjnymi i prawnymi związanymi z działalnością spółki w Polsce w tym aktywny udział w projektach inwestycyjnych. Idealny/a Kandydat/tka posiada doświadczenie zdobyte w firmie z branży budowlanej i/lub nieruchomości lub zdobyte w kancelarii prawnej, i ukończył/a Prawo i/lub Administrację.

Zadania:

  • Zarządzanie wszystkimi kwestiami administracyjnymi związanymi z polskim oddziałem,
  • negocjacje i podpisywanie umów z dostawcami, pośrednikami, najemcami, umów poufności, listów intencyjnych oraz innych dokumentów związanych z realizacją projektów Spółki,
  • nadzór i koordynacja zewnętrznych konsultantów technicznych oraz obsługi prawnej,
  • tworzenie pełnomocnictw, uchwał oraz aneksów do umów
  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby spółki
  • współpraca z urzędami, architektami, pośrednikami w obrocie nieruchomości
  • zarządzanie procesem due diligence w odniesieniu do nabywanych nieruchomości
  • aktywny udział oraz organizacja akcji i materiałów marketingowych w związku z realizacją projektów inwestycyjnych,
  • wszystkie inne zadania przydzielone przez przełożonego dotyczące bieżącej koordynacji pracy biura.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w kancelarii prawnej, firmie z branży budowlanej i/lub nieruchomości,
  • wykształcenie wyższe, preferowane Prawo i/lub Administracja,
  • znajomość przepisów prawa w stopniu umożliwiającym zaangażowanie w merytoryczne w prawne kwestie związane z dzielnością spółki,
  • biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodwym środowisku,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz pracy zespołu,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa.

  Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, oraz możliwości rozwoju zawodowego,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne środowisko pracy oraz zgrany zespół.

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik