Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Technik/Inżynier Serwisu maszyn laserowych

Warszawa/Łódź/Wrocław/Poznań/Katowice/Kraków.

Dla międzynarodowego producenta maszyn do obróbki blach poszukujemy osoby na stanowisko Technik/Inżynier Serwisu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instalacji maszyn do obróbki blach.
  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze.
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowej konserwacji instalacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie-techniczne na kierunku związanym z elektryką, mechatroniką. Mile widziane wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Doświadczenie jako Technik Serwisu w branży technicznej, związanej z technologiami laserowymi lub wykrawarkami do metalu.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 7000-9000 pln brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z maszynami przemysłowymi segmentu premium.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Szkolenia techniczne w zakresie maszyn do laserowej obróbki blach.
PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik