Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Inżynier Konstruktor (Roboty przemysłowe).

Warszawa.

Dla naszego Klienta, dostawcy systemów automatyzacji produkcji w oparciu o roboty przemysłowe, poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji oraz wykonywanie projektów zrobotyzowanych stanowisk przemysłowych w programie Autodesk Inventor.
  • Konstruowanie i testowanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami Klientów.
  • Opracowanie, nadzór i archiwizacja dokumentacji technicznej konstrukcji.
  • Udział w projektach rozwojowych u Klienta – uczestnictwo w instalacji i rozruchu systemów robotyki.
  • Poszukiwanie i kreowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji serwisowej.
  • Współpraca z działem Handlowym oraz działem Instalacyjno-Serwisowym.

  Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu układów robotyki.
  • Otwarty umysł i zdolność myślenia przestrzennego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów do Klientów na etapie wdrażania projektów.
  • Znajomość programu Autodesk Inventor lub innego oprogramowania do projektowania elementów mechanicznych.

 Oferta:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Pracę stacjonarną w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce w nowym, nowoczesnym biurze z wydzielonym centrum demonstracyjnym.
  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze.
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji technicznych.
  • Szkolenia produktowe.
  • Wszelkie narzędzia pracy: komputer, telefon oraz samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych.

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik