Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Inżynier Serwisu i Aplikacji (Robotyka).

Warszawa.

Dla naszego Klienta, rozwijającego się integratora z obszaru robotyki oraz zautomatyzowanych systemow do wykrawania blach, poszukujemy Inżyniera Serwisu i Aplikacji.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instalacji zrobotyzowanych lini do wycinania blach.
  • Serwis wymienionych linii w powierzonym obszarze (głównie woj. Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie).
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Programowanie robotów przemysłowych i tworzenie aplikacji, zgodnych z prcoesem produkcji Klienta.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowej konserwacji instalacji.
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie obsługi zrobotyzowanych stanowisk.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z Automatyką, Robotyką, Mechatroniką i pokrewnymi.
  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych, mile widziane doświadczenie w serwisie wykrawarek CNC lub robotow przemysłowych.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferta:

  • Praca w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę B2B (preferowane) lub Umowę o pracę.
  • Szkolenia techniczne, przeprowadzane przez producentów robotów przemysłowych.

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik