Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Doradca ds. Techniczno-Handlowych (pneumatyka i automatyka przemysłowa).

Kalisz i Olsztyn (2 stanowiska).

Dla dostawcy elementów przemysłowych, lidera rynku w Polsce, poszukujemy dwóch osób na stanowiska Regionalnych Doradców ds. Techniczno-Handlowych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w powierzonym obszarze (Olsztyn i okolice dla stanowiska nr 1 oraz Kalisz i okolice dla stanowiska nr 2.).
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami z sektora przemysłowego.
  • Sprzedaż elementów automatyki, pneumatyki i innych rozwiązań znajdujących się w katalogu firmy.
  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży i celów KPI.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego, Kierownika Regionu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym związanym ze sprzedażą elementów automatyki, pneumatyki, elektrotechnki lub pokrewnych.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej w podległym obszarze.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Nastawienie na realizację założonego celu.

Oferta:

  • Praca u renomowanego dostawcy, lidera w swojej branży.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna.
PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik