Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Inżynier Sprzedaży - obrabiarki CNC.

Polska centralna, północna lub zachodnia.

Dla naszego Klienta, globalnego producenta maszyn do obróbki metalu, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych Klientów z sektora Motoryzacyjnego, medycznego i lotniczego, specjalizujących się w produkcji detali metalowych, wymagających dużej precyzji obróbczej.
  • Praca w podległym obszarze, uzależniona od miejsca zamieszkania Kandydata.
  • Tworzenie standardowych ofert handlowych oraz ścisła współpraca z zagranicznym wsparciem technicznym w zakresie ofert zaawansowanych (dobory i oferty przygotowywane za granicą).
  • Raportowanie do przełożonego w Polsce.
  • Tworzenie raportów w systemie CRM.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży w ujęciu rocznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe-techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży jednego lub kilku z produktów, takich jak: frezarki, tokarki, centra obróbcze, maszyny do elektroerozji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Gotowość do podróży służbowych (3-4 dni w tygodniu).
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych i sprzedaży maszyn z segmentu premium.

Oferta:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe. Prowizja od sprzedaży każdej maszyny, dodatkowe bonusy finansowe.
  • Stabilne zatrudnienie u międzynarodowego producenta z segmentu premium.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop, telefon.
  • Szkolenia zagraniczne (wdrażające i cykliczne).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik