Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Młodszy Inżynier Bezpieczeństwa Funkcjonalnego.

Wałbrzych. Praca częściowo mobilna.

Jesteś absolwentem studiów technicznych, chciałbyś rozwijać swoją karierę w sektorze technicznym i uczestniczyć w innowacyjnych projektach, prowadzonych u różnych Klientów? Bezpieczeństwo maszyn jest dla Ciebie ważne? To praca dla Ciebie.

Dla naszego Klienta, renomowanego, międzynarodowego dostawcy rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa maszyn, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Bezpieczeństwa Funkcjonalnego (praca częściowo mobilna).

Zakres obowiązków:

  • Audyt maszyn przemysłowych (elektryka, hydraulika, pneumatyka), w tym analiza programu wgranego na sterowniki oraz opiniowanie koncepcji bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi normami.
  • Doradztwo techniczne dla Klientów pozwalające na optymalizację bieżących rozwiązań.
  • Tworzenie raportów dla Klientów w zakresie wykonanego audytu.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-techniczne – preferowany kierunek: elektryka lub pokrewne.
  • Umiejętności czytania schematów instalacji maszyn pod kątem elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym oraz wiedza z zakresu układów sterowania maszyn (sterowniki PLC).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (możliwe wyjazdy zagraniczne).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność.
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (ok 30% czasu pracy to wyjazdy do Klientów).

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku (inżynier elektryk, projektant układów elektrycznych).
  • Znajomość norm układów sterowania maszyn (np. PN-EN ISO 13849-1) oraz umiejętność wykonywania analiz układów sterowania.
  • Znajomość programu SISTEMA.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe, nagrody projektowe, dodatek do wyjazdów).
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych prowadzonych przez Ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego.
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego (konkretna zaplanowana w czasie ścieżka rozwojowa).
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle.
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz bezpłatną opieką medyczną w podstawowym zakresie.
  • Dobrą, partnerską atmosferę w pracy.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Zachęcamy do przesłania CV poprzez poniższy formularz "prześlij CV". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik