Oferty

        SzczegółyOferty

OfertyPracy

Starszy Projektant wentylacji (systemy wentylacji pożarowej).

Warszawa.

Dla kogo szukamy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej kompletne systemy oddymiania, poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta Instalacji Wentylacji Pożarowej.

Warunki pracy i zatrudnienia:

Miejsce pracy: Warszawa.

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę.

Charakter pracy: Praca stacjonarna w biurze w Warszawie lub w częściowo zdalna (3 dni w biurze/2 dni Home Office - do ustalenia).

Przedział wynagrodzenia, uzależniony od doświadczenia i kompetencji: Elastyczne (8500-11000, zakładane wynagrodzenie podstawowe) + premia roczna.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów wentylacji ppoż w środowisku Autocad.
  • sporządzanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych (praca w kilkuosobowym zespole).
  • projektowanie systemów wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej i pożarowej,
  • dobór urządzeń z szerokiego katalogu firmy, sporządzanie specyfikacji technicznej,
  • kontakt z fabryką w sprawie specyfikacji zamówień,
  • wsparcie techniczne działu handlowego (w przypadku pojawienia się pytań do projektu).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-techniczne, mile widziane na kierunku Inżynierii Sanitarnej lub absolwenci SGSP.
  • mile widziane posiadanie uprawnień projektowych sanitarnych,
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku projektanta sanitarnego,
  • mile widziane doświadczenie w branży przeciwpożarowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (wykorzystywany do kontaktu z fabryką w sprawie specyfikacji zamówień),
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (możliwe sporadyczne wyjazdy na realizowane inwestycje).

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy (brak rotacji i stabilność zatrudnienia),
  • elastyczne podejście do pracy z biura / home office (możliwość pracy w trybie mieszanym, częściowo zdalnym),
  • pracę w nowoczesnym biurze,
  • prywatna opieka medyczną i dofinansowanie do karty Multisport.

Sam nie jesteś zainteresowany/zainteresowana, ale znasz osobę, która spełnia powyższe wymagania? Daj nam znać na polecam(at)tbsconsulting.pl. Wynagrodzimy Cię za każdego zatrudnionego Kandydata!

PrześlijCV

PrześlijCV

Wybierz plik